DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 200zł!

Talerz płytki obiadowy płaski kwadratowy porcelana

Talerz obiadowy (płytki na drugie danie) 31 cm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 21,90 zł 21.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Markowa porcelana firmy KRZYSZTOF model EUREKA

Biała, niedekorowana porcelana

Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Wśród propozycji fabryki porcelany Krzysztof znajduje się połączenie prostoty z wyrazistym konceptem projektantów.

Linia Eureka wyróżnia się białą porcelaną bez dekoracji i kwadratowym kształtem. Poruszone linie proste dodają niezwykłej dynamiki naczyniom, które mogą pojawić się zarówno przy zwykłym obiedzie, jak i na niejednym odświętnie przyozdobionym obrusie.

Oferowany na sztuki talerz obiadowy o przekątnej 31 cm to znakomita opcja do codziennego użytku. Dzięki niemu nawet powszedni dzień może zamienić się w małą, rodzinną uroczystość - wszak nie zawsze udaje się zgromadzić domowników przy wspólnym stole. Jest to duży talerz na drugie danie.

Dzięki możliwości zakupu pojedynczych egzemplarzy można dowolnie dobierać liczbę naczyń i uzupełniać je po ewentualnych ubytkach. Choć wcale nie musi ich być dużo, ponieważ naczynia z linii Eureka są wyjątkowo trwałe i odporne, można je myć w zmywarkach, są również odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Tutaj kupujesz na sztuki : 1 x talerz obiadowy (płytki kwadratowy) o przekątnej 31 cm

Biała porcelana, niedekorowana.

Uniwersalna - pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium